Bli medlem i klubben

Prova träna gratis under 14 dagar!

Välkommen att träna med oss! 

Som ny medlem erbjuder vi dig att få prova på att träna hos oss 14 dagar gratis. Då får du möjlighet att testa alla våra stilar.  Skriv in utövarens namn som medlem för att få ta del av vår prova på period. Vill du sedan fortsätta betalar du in medlems- och träningsavgiften som aviseras till din mail.

Vi erbjuder inte bara träning utan även en härlig gemenskap där vi har roligt och mår bra tillsammans, stora som små. Hos oss sitter ingen på bänken!


Om du vill prova att träna med oss skriver du in dig/ditt barn som medlem i vår förening. Klicka på länken nedan för att komma till inskrivningsformuläret. (Kostnad för medlemskap och träningsavgifter finner ni under fliken "Träningsavgifter")

Välj grupp du vill anmäla dig/ditt barn till.

OBS! Finns inte gruppen du vill anmäla dig/ditt barn till i listan så innebär detta att det är fullt i gruppen just nu.

Varmt välkommen till oss!

Klicka på länken nedan för att anmäla dig till klubben